Yerevan mall-ը հանդիսանում է լավագույն շոփինգի և ժամանցի վայրը Հայաստանում : 200-ից ավել բրենդներ, կինո, ժամանց և շատ ավելին: Այն բացվել է 2017 թվականին և բավականին արագ ձեռք է բերել մեծ ճանաչում տեղական ու միջազգային այցելուների շրջանում: Առևտրի կենտրոնը զբաղեցնում է ավելի քան 60,000 քառակուսի մետր տարածք և ունի բազմաբնույթ խանութներ, ռեստորաններ, սրճարաններ, ժամանցային և մանկական վայրեր:
Yerevan Mall-ում տեղադրված են բազմազան բրենդային խանութներ՝ տեղական և միջազգային ապրանքանիշեր, որոնք առաջարկում են տղամարդկանց, կանանց և երեխաների հագուստ, կոշիկներ, կոսմետիկա, տեխնիկա և շատ այլ ապրանքներ։ Yerevan Mall-ում կգտնեք բազմաթիվ ռեստորաններ ու սրճարաններ՝ հայկական, եվրոպական, ասիական և ֆասթֆուդ խոհանոցներով, որոնք տրամադրում են խոհանոցների բազմազանություն։ Այստեղ կկարողանաք վայելել համեղ սնունդ, ինչպես նաև անցկացնել ժամանակ ընկերների ու ընտանիքի հետ։ Yerevan mall-ը հանդիսանում է սննդի և ժամանցի լավագույն վայրը Երևանում