Ռոսգոսստրախի առաքելությունը
Առաքելությունն արտացոլում է ամբողջ ընկերության գոյության գլոբալ նպատակն ու էությունը, ռազմավարության հիմնական վեկտորները և հանդիսանում է ռազմավարական որոշումներ կայացնելու առաջնային պրիզմա։
Պաշտպանել մարդկանց բարեկեցությունը՝ նրանց տրամադրելով մատչելի և պատասխանատու ապահովագրական ծառայություններ:
Ռոսգոսստրախի կորպորատիվ արժեքները
Կորպորատիվ արժեքները որակներ են, որոնք միավորում են տարբեր սերունդների, ազգությունների և սեռերի մարդկանց մեկ, արդյունավետ մեխանիզմի մեջ, որը ներդաշնակորեն աշխատում է ի շահ երկրի և ընկերության:
Արդյունավետություն
Մենք անում ենք այն, ինչ իմաստ ունի, և արդյունքը մեր աշխատանքի հիմնական իմաստն է։ Մենք 100%-ով հասնում ենք մեր նպատակներին, դնում ենք նորերը և նորից հասնում դրանց։
Իրավասություն
Մենք զարգացնում ենք մեր փորձը և որոշումներ ենք կայացնում՝ հիմնվելով տարբեր ոլորտների լավագույն բիզնես փորձի վրա: Ելնելով մեր փորձից՝ մենք գտնում ենք ոչ ավանդական լուծումներ՝ ուշադրություն դարձնելով մանրուքներին։
Հուսալիություն
Ավելի քան 100 տարի մենք կատարում ենք մեր պարտավորությունները՝ անկախ արտաքին պայմաններից և հանգամանքներից։
Գործընկերություն
Մենք հարաբերություններ ենք կառուցում՝ հիմնված հարգանքի և փոխադարձ շահերի վրա: Մեզ համար գործընկերությունը հաջողության ճանապարհ է, որը պահանջում է ջանք ու համբերություն՝ բոլոր մասնակիցներին դարձնելով ավելի ուժեղ: