Հաջողակ բիզնեսի խթանում Հայաստանում
Թաուերը հաշվապահական, բիզնես և իրավաբանական խորհրդատվական ընկերություն է, որի անձնակազմը Հայաստանում բիզնեսով զբաղվող տեղական և միջազգային ընկերություններին աջակցելու ապացուցված փորձ ունի: Մենք առաջարկում ենք շահավետ բիզնես լուծումներ Հայաստանում բիզնես վարելու սովորույթներին և գործելակերպին համապատասխան և օրենսդրությանը համապատասխան:
Թաուերը հիմնադրվել է 2007թ. ապրիլին, Երդվյալ հաշվապահների ինստիտուտի անդամ Ալան Քուչուկյանի կողմից, ով ունի տարբեր կազմակերպությունների և հաստատությունների հետ աշխատելու մեծ փորձ:
Մենք տրամադրում ենք հաշվապահական, հարկային և իրավաբանական խորհրդատվություն, հաշվապահական և հարկային աութսորսինգ և բիզնես խորհրդատվական/խորհրդատվական ծառայություններ հայկական և միջազգային խոշոր ընկերություններին, ներդրողներին և ֆինանսական հաստատություններին: Մեր նպատակն է առաջարկել ճկուն, հարմարեցված ծառայություններ, որոնք համապատասխանում են յուրաքանչյուր հաճախորդի հատուկ կարիքներին:
Tower International Consultants-ը իր պրոֆեսիոնալ անձնակազմի թիմի միջոցով տրամադրում է իր խորը գիտելիքները հայաստանյան բիզնես հատվածի վերաբերյալ իր հաճախորդներին՝ տեղական և միջազգային:
Որակի, ազնվության և ազնվության հանդեպ մեր նվիրվածությունն օգնել է մեզ ամուր հարաբերություններ կառուցել հայ գործարար համայնքում: